Noi jakiej są wielkości ?
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 sierpnia 2011 - 14:35
Podobne tematy: Ile jaj może składać samica węża zbożowego ? x
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#2
Napisany 23 sierpnia 2011 - 19:49
Mnie samica w zeszłym roku złożyła samica 20 jaj. 1...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 25 sierpnia 2011 - 11:14
Podłączam się do pytania. A mniej więcej ile jaj może...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 25 sierpnia 2011 - 17:30
to również zależy od tego jak duża jest samica ......więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 25 sierpnia 2011 - 20:38
Samica, będzie składać jaja dopiero po zimowaniu, które nastąpi listopad-grudzień.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 26 sierpnia 2011 - 11:01
Wiele osób mówiło mi, że 250 to takie minimum. Oczywiście...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany