Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
L. parahybana problem z wylinka



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Andref

Andref
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5149 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 sierpnia 2011 - 18:57

Witam. 9 lipca kupiłem małą L. parahybane L1. Osoba która mi ją sprzedawała powiedziała że pajączek nie je 2 dni i że powinien przechodzić niedługo wylinke. Czekam juz 40 dni i nic :< Pajaczek nie przyjmuje pokarmu. Kontaktowałem się ze sprzedawcą i dowiedziałem się że reszta jego pajaczków jest juz L2 a niektóre nawet L3. Ptasznika trzymam w małym pojemniku w cichym miejscu. Co dwa dni zwilżam mu obficie torf. Temperatura wynosi 25°C w dzień i 23°C nocą. Czy to normalne ze pajaczek nie je i nie linieje przez taki czas? to moj pierwszy pajaczek i nie chce zeby padl...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: L. parahybana problem z wylinka     x


#2 Twojtata

Twojtata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5358 dni
  • Polska / Mazowieckie / Piaseczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 sierpnia 2011 - 19:40

Spróbuj z różnym pokarmem wylęg świerszcza ,malutkie maczniki,możesz również przecinac...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 EGZOTIC12n

EGZOTIC12n
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5427 dni
  • Polska / Podlaskie / Bielsk Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 sierpnia 2011 - 20:09

Większa wilgotność zawsze jest dobra ale nie jeżeli robi się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Helmanski3456

Helmanski3456
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5168 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 sierpnia 2011 - 20:28

o pająka możesz się martwić tylko w jednym momencie, gdy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Andref

Andref
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5149 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 sierpnia 2011 - 20:59

A co sie dzieje jak ma podwinięte nogi?
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 draco1333

draco1333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6599 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 sierpnia 2011 - 23:44

Jak ma podwinięte nogi to znaczy ,że nie żyje ....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 gosz1

gosz1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5164 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 sierpnia 2011 - 08:06

[quote]Jak ma podwinięte nogi to znaczy ,że nie żyje...[/quote] lub...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.