Elos. ;p Niedawno zwolniło mi sie terrarium po Heteroscodrze maculacie, jest to terra wykonane z osb o wymiarach: 40x20x20. I tu sie rodzi moje pytanie: Czy jest jakaś żabka która mogłaby żyć w takim terrarium? na dole bym mogl zrobic maly zbiornik wodny, a sciany zrobilbym korkiem i wsadzil pare roslinek.
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 20 lipca 2011 - 20:24
Podobne tematy: Żaba do terrarium. x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 21 lipca 2011 - 11:58
Wątpię, ponieważ terrarium jest bardzo niskie.
Ostatecznie mógłby tam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Ostatecznie mógłby tam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 22 lipca 2011 - 10:16
Niedawno z nadmiaru wolnego czasu wybralem sie do zoo. Oczywiscie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 22 lipca 2011 - 21:16
cóż w takim terra można trzymać co najwyżej parkę kumaka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 23 lipca 2011 - 09:56
W ostateczności parka się tam zmieści, ale i tak będą...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 24 lipca 2011 - 19:49
Ewentualnie parka kumaków dalekowschodnich lub żaba rogata.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
