Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Megophrys nasuta



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Bytek

Bytek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6971 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 lutego 2011 - 16:09

Witam.
Pamiętam że rok/dwa lata temu było 'bum' na żabki swoim wyglądem przypominające zgniłe, brązowe liście (Megophrys nasuta).
Również o ile mnie nie myli pamięć większość z nich pochodziła z Czeskich giełd. (Możliwe że się mylę :P Nie mam pamięci doskonałej)
Dlaczego to 'bum' ucichło? Ktokolwiek posiada te płazy jeszcze w swojej hodowli albo miał jakąś styczność z gatunkiem? Może nawet ktoś je z powodzeniem rozmnaża?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :)





Podobne tematy: Megophrys nasuta     x


#2 Yahilles

Yahilles

    Pomocny w dziale Płazy

  • Pomocny
  • Z nami od: 6925 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 lutego 2011 - 18:40

Jedną z przyczyn, z tego co wiem, była padliwość i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Kamil_Kowalski

Kamil_Kowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7317 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 lutego 2011 - 21:47

trudne w Hodowli, często padały - w Ham mozna je...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Łukasz_S

Łukasz_S
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5365 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 lutego 2011 - 23:07

Z tego co pamiętam widziałem kilka tych (albo jakichś bardzo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 furraan

furraan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6821 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 lutego 2011 - 09:30

Całkiem niedawno można je było kupić w REPTILiTY w Łodzi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Arrow

Arrow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8065 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 lutego 2011 - 12:59

witam, problemem przy tych zabach jest .... glosnosc w bloku...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 stachiro

stachiro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7753 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 lutego 2011 - 20:20

Hodowałem je krótko właśnie z powodu tego jak się zachowują,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 Bytek

Bytek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6971 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 lutego 2011 - 20:37

dziękuję wszystkim za odpowiedzi wyczerpujące temat :)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.