Witam...Mam pytanie odnośnie rozmnażania, tak jak napisalem w temacie mam 2 rodzaje ptaszników i nie wiem czy mógł bym je ze sobą połączyć, czy są kanibalami ...pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 26 stycznia 2011 - 15:18
Podobne tematy: Samiec A.Geniculata+Samica B.Vagans x
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 26 stycznia 2011 - 15:29
Jeśli nie potrzebny Ci już ten samiec, to jasne że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 26 stycznia 2011 - 15:40
Aha...Wszystko już rozumiem
dziękuję i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany