Siemka. Mam pewien problem ponieważ zbudowałem terrarium, pomalowałem i nie wiem czy mógłbym węża przełożyć dziś jeżeli terra było malowane w sobote i i sciana dolna wczoraj, farba już wyschła ale nie chce żeby cała robota poszła na marne jak mi wąż padnie, więc wole się upewnić. Jest to droga farba dulux. Jeżeli dzisiaj nie mogę go przełożyć to kiedy. Pozdrawiam
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 20 grudnia 2010 - 16:19
Podobne tematy: Wąż zbożowy a swieżo malowane terrarium. x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 20 grudnia 2010 - 16:56
[quote]Siemka. Mam pewien problem ponieważ zbudowałem terrarium, pomalowałem i nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 20 grudnia 2010 - 18:43
Racja, nie zbyt dobrym pomysłem jest umieszczanie go teraz już...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 20 grudnia 2010 - 18:55
Ok dzięki tak zrobie. Wzajemnie ;p pozdrawiam
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

