Witam, mój H.spinifer L4 nie linieje już od ponad 4 miesięcy - zdążyłem już wyczytać, że to nic nadzwyczajnego, również nie je od takiego czasu - też ok. Ale zastanawiają mnie 2 jego zachowania - jeśli chcę dać mu pokarm to próbuje go chwytać, ale nawet gdy już trzyma nic nie robi (pokarm na pewno nie jest za duży) - powiedzmy, że to ta przedwylinkowa głodówka, ale zastanawia mnie fakt, że praktycznie 24h na dobę okrąża pojemnik i tak jakby chciał się z niego wydostać, wspiąć po ściance, jest w tym pojemniku 4 miesiące i daawno już się zaaklimatyzował, a...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Heterometrus spinifer - dziwne zachowanie od dłuższego czasu (?)
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 20 października 2010 - 10:36
Podobne tematy: Heterometrus spinifer - dziwne zachowanie od dłuższego czasu (?) x
zdrowie
Ptaszniki
Dziwne zachowanie pajakaTytus133, Wczoraj, 14:42 |
|
|
|
||
zachowania
Ptaszniki
Podejrzane zachowanie ptasznikaTrix626, 11 lis 2025 |
|
|
|
||
zachowania
Mrówki
Zachowanie mrówek Messor BarbarusFilip76324 |
|
|
|
||
żywienie
Węże właściwe i pozostałe
Ilość czasu pomiędzy porami karmienia.Bika, 01 cze 2016 |
|
|
|
||
zachowania
Dusiciele
Pyton królewski dziwne zachowaniaTost69, 27 sie 2025 |
|
|
|
#2
Napisany 20 października 2010 - 14:35
Byc moze, ze kryjowka mu nie odpowiada. Dodaj jeszcze jedna...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 20 października 2010 - 16:34
[quote]Byc moze, ze kryjowka mu nie odpowiada. Dodaj jeszcze jedna...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 20 października 2010 - 16:41
no tak...całkiem możliwe, że wylinka ale z nimi to nic...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
