Witam , mam samiczkę tygrysa. Za każdym razem gdy podejdę do terra wąż od razu idzie do mnie . To normalne zachowanie? Bo nie wyobrażam sobie 4 metrowego tygrysa który idzie do mnie
.
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 października 2010 - 18:07
Podobne tematy: Pyton tygrysi - ciekawski? x
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowany dorosły samiecMrSnakes, 21 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica Pyton regius banana het pied het clownhasiu88, 13 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 17 października 2010 - 18:18
no to mogłeś kupić sobie coś mniejszego. ale że do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Gość_Anonymous_*
Napisany 17 października 2010 - 18:57
mlode tygrysy sa duzo bardziej aktywne i co za tym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 października 2010 - 19:37
Normalne zachowanie,aczykolwiek moj az tak nie podchodzi bo ma mnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 17 października 2010 - 22:18
[quote]Witam , mam samiczkę tygrysa. Za każdym razem gdy podejdę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 18 października 2010 - 19:36
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany