Dałem mojemu pajączkowi [ Geniek L4 ] pinke i dzis patrze a ta pinka wygląda jak jakas "skarpetka" hehe... Jakby wyciśnięta, została sama powierzchnia z zwewnątrz a w środku NIC
Pzdrawiam wszystkich :)
Napisany 04 kwietnia 2006 - 14:11
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki i skorpiony - ostatnie sztukiGeniculatus, Wczoraj, 08:41 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki samice i amblypygi z terrariamiBartekR |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
PtasznikiToxic322, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
Napisany 04 kwietnia 2006 - 14:14
Napisany 04 kwietnia 2006 - 18:26
Napisany 04 kwietnia 2006 - 21:15
Napisany 04 kwietnia 2006 - 21:51
Napisany 05 kwietnia 2006 - 01:32
Napisany 05 kwietnia 2006 - 07:39
Napisany 05 kwietnia 2006 - 11:52
Napisany 06 kwietnia 2006 - 23:58
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów