To do mnie? Jakby co to podstawka jest zrobiona z jakiegoś małego plastikowego pojemniczka.
25 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 20 lutego 2010 - 20:18
Podobne tematy: mini terrarium z żarówki ;) x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#22
Napisany 20 lutego 2010 - 20:47
[quote]To do mnie? Jakby co to podstawka jest zrobiona z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#23
Napisany 20 lutego 2010 - 20:58
[quote]
nawiasem.. takie rozwiązanie z taśmą i tym pojemniczkiem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
nawiasem.. takie rozwiązanie z taśmą i tym pojemniczkiem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#24
Napisany 20 lutego 2010 - 22:51
A zawsze myślałem że z żarówki można zrobić jedynie bongo:D...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#25
Napisany 21 lutego 2010 - 13:09
Jeśli chodzi o moją podstawkę to są to 3 małe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Napisany 05 września 2010 - 13:10
HAHA! To teraz zróbcie w energooszczędnej! ;D
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
