No coż....niechcę Ci psuć humoru ale to też 2 samce mogą być.....
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 16 marca 2006 - 08:18
Podobne tematy: [zbozowe] samica prosi sie o gwałt? :) x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#12
Napisany 17 marca 2006 - 07:56
ja mam pytanie czy da sie zrobic pare i czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 17 marca 2006 - 19:31
jakie ma wymiary Twoje terra
#14
Napisany 17 marca 2006 - 23:25
wymiary terra 80cmx50x50
co do wezykow po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
co do wezykow po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany