W terrarium ma cieplo i zawsze dostaje pokarm; stało sie to nagle i niemam pojecia od czego moglo sie zmienic tak jej zachowanie.
Z góry dziekuje za pomoc.POZDRAWIAM;]
Napisany 20 października 2009 - 21:02
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
Napisany 21 października 2009 - 06:14
Napisany 21 października 2009 - 07:47
Napisany 21 października 2009 - 08:06
Napisany 21 października 2009 - 08:08
Napisany 21 października 2009 - 08:25
Napisany 21 października 2009 - 09:49
Napisany 21 października 2009 - 14:14
Napisany 21 października 2009 - 14:30
Napisany 21 października 2009 - 16:00
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów