Mam pytanie mam faunarium lub faunbox (nie znam dokłdnej nazy). Ma ono wymiary 31 x 21 x 15. Ostatnie to wysokość. Zdaje sobie sprawe z tego, że jest niskie i po dosypaniu podłoża jeszcze się zmniejszy i z tąd moje pytanie. CZY JAKIŚ PTASZNIK NAZIEMNY MOŻE ŻYĆ W TAKIM NISKIM TERRARIUM (oczywiście mowa o dorosłych pająkach). Zastanawiałem się głównie nad B. vegans i Brachypelma albopilosum (kędzior). Czy im takie wystarczy czy musze kupywać nowe... :( Prosze o pomoc.
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 05 marca 2006 - 11:23
Podobne tematy: --> Terrarium <-- MOże być niskie?? Ważne![ptasznik] x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Gość_Anonymous_*
Napisany 05 marca 2006 - 11:38
kupujesz nowe terrarium a nie zaden faunabox to jest raz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 05 marca 2006 - 11:43
Ja wszystkie moje pająki trzymam w terrariach o wymiarach 20x20x20...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 05 marca 2006 - 13:42
gdzie mozna kupić terrarium o takich wymiarach za 15 zł??
#5
Napisany 05 marca 2006 - 14:43
np wczoraj na gieldzie w swietochlowiach byly :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
