Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
niebezpieczne owadożerne



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Muchołówka

Muchołówka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7163 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Napisany 28 lutego 2006 - 18:11

Właśnie mam zamiar zacząć hodowlę owadożernych. Mam malutkie pytanko. Czy takie rośliny (np. muchołówka amerykańska) mogą być niebezpieczne dla człowieka lub kota? To znaczy chodzi mi konkretnie o to, czy kot, gdyby polizał, toby się zatruł? Czy przypadkiem takie rośliny wytwarzają jakieś trujące substancje?( Mama, jak jej powiedziałam, że zamierzam zacząć hodowlę, powiedziała, że jeszcze mi się zmutuje i mnie zje. hehe. ale jakoś nie bardzo jej wierze...) A po za tym to jaki gatunek byście mi polecali na początek (mam zamiar sobie kupić gdzieś tak w kwietniu - to dobra pora?) Czytałam na forum, że nie polecacie na początek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: niebezpieczne owadożerne     x


#2 Turim

Turim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7681 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 28 lutego 2006 - 21:54

Już daję odpowienie linki:

Rośliny a kot:...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Muchołówka

Muchołówka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7163 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Napisany 01 marca 2006 - 14:50

Wielkie dzięx =D Może faktycznie zacznę od rosiczki... Tylko jaką...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 maklerw

maklerw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7213 dni
  • Polska / Pomorskie / Starogard Gdański
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 marca 2006 - 19:02

najłatwiejsze w hodowli to chyba "D. capensis" ładnie rośnie i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 niebieskooka

niebieskooka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7261 dni
  • Polska / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Napisany 07 kwietnia 2006 - 15:56

Polecam D.Capensis Alba sama od niej zaczynalam :)


#6 Michaku

Michaku
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7068 dni
  • Polska / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2006 - 15:34

Witam ! A w jaki sposób trawiła owady?? Czy zwijała...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.