Witam!! Od paru dni zastanawiam się nad tym czy nie kupić drugiego gekona... Mam dwu miesięcznego gekonka inkubowanego na samiczkę... I w związku z tym mam takie pytanko czy mogę sobie dokupić drugą dwu lub trzy miesięczną samiczkę?? Czy dwie samiczki nie będą walczyć między sobą lub o pokarm, terytorium albo o jedzenie? Proszę o Radę i o wyrozumiałość bo jestem nowy u was :) Z góry Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 15 sierpnia 2009 - 20:34
Podobne tematy: Dokupienie drugiego gekona...? x
tematy ogólne
Gekony, eublefary i inne Gekkota
Jak złapać gekona płaczącego?Dimitri, 23 lut 2020 |
|
![]() |
|||
żywienie
Początkujący hodowcy jaszczurek
Karmienie gekona lamparciegoGulaszek ![]() |
|
![]() |
![]() |
||
zdrowie
Gekony Nowej Kaledonii: rodzaj Correlophus, Mniarogekko, Rhacodactylus
waga gekonajolene505 ![]() |
|
![]() |
![]() |
||
warunki hodowli
Gekony, eublefary i inne Gekkota
terrarium dla gekonamatushej ![]() |
|
![]() |
![]() |
||
żywienie
Początkujący hodowcy jaszczurek
waga gekonaJohnny13, 05 kwi 2025 |
|
![]() |
#2
Napisany 15 sierpnia 2009 - 20:43
Teoretycznie mozesz dokupic,ale nigdy nie masz pewnosci,ze bedzie to samiczka.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 16 sierpnia 2009 - 11:02
Najpierw upewnij się, że twoja to na pewno samiczka. To,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 sierpnia 2009 - 18:18
W maju kupiłem miesięcznego gekona inkubowanego na samicę, ostatnio okazało...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 16 sierpnia 2009 - 18:34
a ja kupowałem 6 gekonow inkubowanych na samiczki i wsyztskie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 16 sierpnia 2009 - 20:48
przy kupnie pamietaj by dokupywany gekon byl wymiarami zblzony do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 16 sierpnia 2009 - 22:35
Bardzo mi miło że odpowiedzieliście na moje pytanie :) Bardzo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów