Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
siatka "na" karmówke



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 LeonP

LeonP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5929 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 czerwca 2009 - 22:24

Planuje rozpoczęcie niewielkiej hodowli karmówki dla kameleona. Chce zacząć od świerszczy (jakichkolwiek) i karaczanów (prawdopodobnie argentyńskich). Znalazłem już odpowiednie pojemniki (z jakiegoś sztucznego tworzywa- coś na kształt plastiku), ale jest problem- wentylacja. Pojemniki są szczelne (mniej więcej) po zamknięciu ich pokrywką. Chce wyciąć w nich otwór (ew. kilka) i zakleić je drobną siatką, a tą z kolei przytwierdzić do pojemnika na silikonie. Pytanie: jak drobna potrzebna mi siatka (myślałem o miedzianej)? Jak drobne oczka (0,2mm, 0,5mm, 1mm) musi mieć siatka żeby robactwo (młode) nie powyłaziły ze swojego mieszkanka?

Wiem, że teoretycznie świerszcze i karaczany argentyńskie nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: siatka "na" karmówke     x


#2 Sylwester

Sylwester
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6155 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 czerwca 2009 - 22:32

To najlepiej jako pokrywka siatka jakaś metalowa albo coś. I...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 max1mus

max1mus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6158 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 czerwca 2009 - 22:58

są takie siateczki w kwiaciarniach lub sklepach ogrodniczych :)






#4 Tomek

Tomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6835 dni
  • Polska / Mazowieckie / Ciechanów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 28 czerwca 2009 - 12:02

kup siatke modelarska, jest bardzo drobna.


#5 Bartek_Siedlecki

Bartek_Siedlecki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6414 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 28 czerwca 2009 - 16:47

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, z tym, że baaardzo pracochłonne ;)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.