Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Niepokojący brak apetytu u eublefara gruboogonowego



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Wilko

Wilko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5959 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 28 maja 2009 - 00:14

Trzymam w terrarium 3 eublefary: wyraźnie większego samca i dwie samiczki. Dotychczas jadły tylko świerszcze, mączniaki ich nie interesowały. Niedawno były odrobaczane i miały wizytę u weterynarza, bo straciły na wadze. Samiec bez problemu ugania się za świerszczami, ale za to samiczki pozwalają świerszczom na wszystko. Widać, że wyciągają język i sprawdzają co to, ale potem w ogóle się nie interesują. W ogóle nie tyją. Czy można coś na to poradzić, czy muszę po raz kolejny udać się do weterynarza? Co im może dolegać?





Podobne tematy: Niepokojący brak apetytu u eublefara gruboogonowego     x


#2 Pituophis

Pituophis

    Miniony Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7696 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 28 maja 2009 - 07:08

Czy eublefary pochodzą z odłowu? Czy były robione badania kału...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Wilko

Wilko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5959 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 28 maja 2009 - 09:28

Samiec na pewno jest z odłowu, a co do samiczek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 teaniurus

teaniurus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6793 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 maja 2009 - 12:44

Ja proponuje zmienić podłoże na ręczniki papierowe ( na jakiś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Venomous

Venomous
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6690 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 maja 2009 - 12:28

Niestety też mam często problem z moimi grubasami co do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Wilko

Wilko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5959 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 08 czerwca 2009 - 17:40

Odwiedziłam weterynarza i za wiele mi nie powiedział. Jedyne co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.