mam maly problem, samiczka która zawsze wiecie, okolo 48h przed znoszeniem jajek przekopywala cale terarium, teraz sprawa wyglada w ten sposob, ze kupilem im nowe, i podczas kopania ona wbija sie pod kamien grzewczy, pod wodospad, wszystko co cięższe od niej, i pytanie, czy jak ją teraz odizoluje do mniejszego pomieszczenia (moze nawet pomieszczenia inkubacyjnego?) to zniesie jajka czy ze stresu poroni? (SORY ZA CHAOTYCZNY STYL PISANIA I BRAK KROPEK JEST JUŻ NAD RANEM ;))
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 19 kwietnia 2009 - 02:09
Podobne tematy: [Znoszenie jajek] Samica ;] x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#2
Napisany 19 kwietnia 2009 - 08:46
Powinna zlozyc jajka,sprobuj rowniez dac jej pojemnik z wolgotnym substratem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 19 kwietnia 2009 - 10:09
po co Ci wodospad w terrarium??
#4
Napisany 19 kwietnia 2009 - 10:24
A dlaczego nie?Ja rowniez mam wodospad w terrarium,upraszcza zycie.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany