Moze ktos przez jakis czas hodowal w takiej temp? albo hoduje? .
Gdzies czytałem ,ze niektorzy hodowcy trzymaja dorosłe samce w temp koło 15stopni zeby przedłuzyc im zycie.
Napisany 09 stycznia 2009 - 18:44
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, ptaszniki, amblypygi, uropygiLusjusz, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
ptasznikiTheBlackWolf24, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam ptaszniki i skorpiona ToruńCzappyn99, 24 maj 2026 |
|
|
Napisany 09 stycznia 2009 - 19:36
Napisany 09 stycznia 2009 - 19:56
Napisany 09 stycznia 2009 - 20:14
Napisany 09 stycznia 2009 - 20:32
Napisany 09 stycznia 2009 - 20:50
Napisany 09 stycznia 2009 - 21:00
Napisany 09 stycznia 2009 - 21:11
Napisany 09 stycznia 2009 - 21:18
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów