Mam problem zwiazany z hodowla muszek, ktore po trudach i znojach udalo mi sie rozmnozyz. Z satysfakcja obserwowalem male muszki chodzace po sciankach pojemnika az ty nagle, o zgrozo, zaczely latac... Pytanie- czy to normalne u mlodych osobnikow i z czasem traca umiejetnosc? Mozliwosc kopulacji moich muszek z lotnym odrzucam z racji pory roku i warunkow hodowli. ZMutowany gen recesywny nie powinien sie przeciez uaktywniac ze skrzyzowania dwuch nielotow... Prosze o opinie.
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 30 grudnia 2008 - 23:19
Podobne tematy: Latające młode owocówek nielotów? x
Sprzedam jaszczurki
Biczogon ozdobny niebieski Uromastyx ornata Blue 2 młode niespokrewnione sprzedam.tokow1, 23 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam karmówkę
Drosophila hydei zarodkowa hodowla muszek nielotów.AlleTerra, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Młode gekony orzęsione (2025) NSEX - SzczecinLili_Reptile_House, 08 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Regiusy dorosłe i młodePanAnonim |
|
|
#2
Napisany 31 grudnia 2008 - 10:01
jak moje sie wykluja to ci powiem czy lataja czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 31 grudnia 2008 - 10:57
Ja swoje ( D. melanogaster) mam już dłuższy czas (...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 31 grudnia 2008 - 17:12
Hmm.. Chyba musze przyznac Ci racje. Wlasnie przypomnialem sobie ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 03 stycznia 2009 - 11:00
najnormalniej w swiecie twoja mucha samica poszla w mezalians...:P ale...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
