Witam mam Smithi korpus wielkosci 2zl, z nogami 5cm moze, czy jak dobrze zrobie w terra, kryjówki, wyloze fajnie kokosem itd itd...czy nie bedzie za duze bo mam 25x25 puste i nie mam co z nim zrobic, a pajaczka bym tam chetnie dal, bylo by to jego docelowe juz terra.?
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 20 października 2008 - 13:35
Podobne tematy: B. Smithi. Terrarium czy moze byc x
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 20 października 2008 - 13:43
Pewnie, że możesz. :) Myślę, że jak sie uprzesz to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 20 października 2008 - 13:45
Możesz przerzucić, 5cm to już nie taki mały pajączek.
#5
Napisany 20 października 2008 - 15:17
tak. wystarczy mu ono na długi czas:) więc zakasaj rękawy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 20 października 2008 - 19:27
Będzie dobre. Zamykam.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
