ja nigdy nie dawałem miseczki z woda ,jezeli utrzymujesz wilgotnosc na odpowiednim poziomie to jest ok + woda z pokarmu ,pajakowi to wystarczy
11 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 07 sierpnia 2008 - 05:50
Podobne tematy: Pająki i woda. x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki , pająki, karmówkapanblady, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i skorpionySwIsT, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i nie tylkopanblady, 16 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki, pająki właściwe i skorpionyEpifit, 11 maj 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pończoszniki na inne gatunki i pająkiEpifit, 23 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 07 sierpnia 2008 - 08:44
Pająki piją wodę zarówno z szyb,jak i miseczek.Co ciekawe kiedyś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany