Nawet jeśli ta ma 1-2cm więcej, przy 4cm, samo ciało pająka zajmowałoby ok. połowy jej średnicy, a razem z nogami zajmowałby ją całą.
Jak dla mnie pająk ma ok. 2cm, i jest kątnikiem :)
pzdr
Napisany 24 lipca 2008 - 17:10
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
|||
identyfikacja
Ptaszniki
Pająk z Tajlandiiwichur |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Bardzo ciekawe gatunkivenax, 06 sty 2026 |
|
|
Napisany 24 lipca 2008 - 19:15
Napisany 24 lipca 2008 - 20:02
Napisany 24 lipca 2008 - 20:12
Napisany 24 lipca 2008 - 20:26
Napisany 24 lipca 2008 - 21:05
Napisany 27 lipca 2008 - 11:32
Napisany 27 lipca 2008 - 21:16
Napisany 02 sierpnia 2008 - 20:54
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów