Chciałbym się dowiedzieć czy w Europie żyją Ptaszniki ?. Słyszałem jakieś „plotki” że na Słowacji żyją ptaszniki Kędzierzawe. Co o tym sądzicie ?
#1
Napisany 30 czerwca 2008 - 09:50
Chciałbym się dowiedzieć czy w Europie żyją Ptaszniki ?. Słyszałem jakieś „plotki” że na Słowacji żyją ptaszniki Kędzierzawe. Co o tym sądzicie ?
Podobne tematy: Ptaszniki w Europie ? x
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, ptaszniki, amblypygi, uropygiLusjusz, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
ptasznikiTheBlackWolf24, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam ptaszniki i skorpiona ToruńCzappyn99, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 30 czerwca 2008 - 10:19
#3
Napisany 30 czerwca 2008 - 11:06
#4
Napisany 30 czerwca 2008 - 11:22
#5
Napisany 30 czerwca 2008 - 11:38
#6
Napisany 30 czerwca 2008 - 11:46
#7
Napisany 30 czerwca 2008 - 13:02
#8
Napisany 30 czerwca 2008 - 14:50
Hiszpania:
[i]Ischnocolus holosericeus
Ischnocolus...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 30 czerwca 2008 - 15:21
#10
Napisany 01 lipca 2008 - 11:25
Hiszpania:
[i]Ischnocolus holosericeus
Ischnocolus...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
