muj pajączek przeszedł wylinke 2 miesiące temu od 3 nic nie je czy pajączkowi nic się nie stanie? pomużcie proszę
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 27 grudnia 2005 - 21:19
Podobne tematy: brachypelma smithi x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Pamphobeteus oraz BrachypelmaLusjusz, 16 cze 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Kupię
Poszukuję grammostola pulchra samica, dc 5 +, brachypelma hamori oraz albicepsszaryprorok, 02 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica Brachypelma hamorii ok 7DCczarek303, 03 kwi 2026 |
|
|
|||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Brachypelma Boehmei 6DC - płećDamek321, 12 mar 2026 |
|
|
|
#2
Napisany 27 grudnia 2005 - 21:27
brachypelmy robią sobie czasem głodówki... :] mój nie jadł 4...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 27 grudnia 2005 - 21:31
z tego co tam mozna sie doczytac to chyba od...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany