Moja Lasiodora parahybana (L3-L4) dziwnie się zachowuje...
Mianowicie od jakiś 2 dni chodzi jak szalona po moczboxie i wywija "nogami" tak do góry...
czy to normalne??
może to być oznaka wylinki??
I czy podawać mu pokarm??
pozdrawiam Klaudyna.
Napisany 19 czerwca 2008 - 18:11
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, Dzisiaj, 12:36 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
warunki hodowli
Owady
Pytanie o substrat z recyklinguLarsi, 01 lut 2026 |
|
|
|
||
Oddam
Samica L.Parahybana 9 letniaXerv, 26 sty 2026 |
|
|
Napisany 19 czerwca 2008 - 18:45
Napisany 19 czerwca 2008 - 21:43
Napisany 19 czerwca 2008 - 21:58
Napisany 20 czerwca 2008 - 07:42
Napisany 20 czerwca 2008 - 11:37
Napisany 20 czerwca 2008 - 11:58
Napisany 20 czerwca 2008 - 15:41
Napisany 20 czerwca 2008 - 18:50
Napisany 20 czerwca 2008 - 20:51
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów