Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
genia utraciła ząbek



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 ciszor_imielok

ciszor_imielok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6761 dni
  • Polska / Śląskie / Imielin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 15:09

Jak w temacie. Kupiłem ostatnio w świonach, dzisiaj podałem pokarm...rzuciła sie i zaczeła obracać karaczana nogami nie kąsając go. Kiedy zacząłem oglądać pająka zauważyłem, że nie ma jednego kła. I teraz problem bo nie bardzo wiem jak mam jej podać pokarm. Proszę o rady w sprawie karmienia(chodzi mi o konkrety) co jej podać żeby zjadła? Z góry dzięki za odp.





Podobne tematy: genia utraciła ząbek     x


#2 Banza

Banza
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8144 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 15:20

Jak duża jest ta geniculata? Bez jednego kła powinna sobie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 ciszor_imielok

ciszor_imielok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6761 dni
  • Polska / Śląskie / Imielin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 16:34

Kurcze...właśnie zauważyłem że drugi kieł jest złamany w połowie....ehhh. Gienia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Ragnarok

Ragnarok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6835 dni
  • Polska / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 16:40

Wydaje mi sie skoro straciła te dwa kły to prawdopodobne...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Trim

Trim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7537 dni
  • Polska / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 16:42

Teoretycznie może się zregenerować przy wylinkach, ale musiałbyś ją odpowiednio...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 5zl

5zl
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6694 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 17:21

Jak duży ma odwłok? Jeśli ma dopiero 3cm i jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 ciszor_imielok

ciszor_imielok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6761 dni
  • Polska / Śląskie / Imielin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 czerwca 2008 - 22:34

Dzięki za odpowiedzi. Znalazłem już wyjście :) przed chwilką wziąłem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 5zl

5zl
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6694 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 04 czerwca 2008 - 10:22

No to tylko pogratulować happyendu i kreatywności:D Jak mi się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.