Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
kopulacja kędziorków - prosze o fachowe informacje



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Johnny

Johnny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7548 dni
  • Polska / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 grudnia 2005 - 17:28

Proszę o inforamcje odnośnie kopulacji u B. albopilosum. Polączyłem samca i samice i po paru minutach samica zaczęła "tupać" nóżkami i samiec złączyl sie nogami swoimi z samicą ( trwalo to dosłownie 2 sekundy) i pytanie czy ta samica jest juz zapłodniona czy jeszcze nie? Samiec teraz przed nia odchodzi, a samica za nim chodzi i gdy blisko jest znow tupać zaczyna :-) ale on cały czas ją unika. Z góry dziekuje za odpowiedz.





Podobne tematy: kopulacja kędziorków - prosze o fachowe informacje     x


#2 Gość_wh6fxe_*

Gość_wh6fxe_*
  • Gość

Napisany 12 grudnia 2005 - 17:35

Do zaplodienia dochdozi gdy samiec po chwyceniu klow samicy za...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 wienio

wienio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8060 dni
  • Polska / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 grudnia 2005 - 18:57

"Samica moze tupac takze odstraszajac samca"
można wiedzieć gdzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 makaveli_ns

makaveli_ns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7329 dni
  • Polska / Małopolskie / Nowy Sącz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 grudnia 2005 - 19:09

Z tego co mi wiadomo wlasnie tupaniem samica zwabia samca...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 SeBeK

SeBeK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7235 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 grudnia 2005 - 22:03

Raczej nie. Jeżeli samica nie toleruje samca, to go wyjmij,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Gość_wh6fxe_*

Gość_wh6fxe_*
  • Gość

Napisany 12 grudnia 2005 - 22:28

NIe wyczytalem ... Zaobserwowalem.. zreszta postrasz pajaka (u mnie robi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 Johnny

Johnny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7548 dni
  • Polska / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 grudnia 2005 - 18:30

do kopulacji chyba doszło :-) samica zostala podniesina za helicery...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 SeBeK

SeBeK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7235 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 grudnia 2005 - 21:11

To, że nogogłaszczki "zmierzały do otworów płciowych samicy" nie oznacza...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 7orion7

7orion7
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7345 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 15 grudnia 2005 - 01:10

99% ze w dwie sekundy zaden samiec nie zdazy podniesc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.