Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
malutki Gekon Lamparci



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 hitS_

hitS_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6558 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 kwietnia 2008 - 23:22

Witam! mam taki problem kupiłem niedawno gekona (jego wiek to 8 dni) czyli jest jeszcze bardzo malutki.. i mam taki problem ze jak chce np wymienic mu wode w terrarium to zaczyna strasznie na mnie syczeć a wręcz nieraz sie rzuca na moje palce by je gryźć.. czy to normalne u gekonów?.. z góry dzieki za odpowiedzi:)





Podobne tematy: malutki Gekon Lamparci     x


#2 mrufek

mrufek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6506 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 kwietnia 2008 - 23:28

jak najbardziej..jest to gekon bardzo malutki i jeszcze wszystkiego sie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Black_Eryk

Black_Eryk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6991 dni
  • Polska / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 kwietnia 2008 - 08:01

Daj go do plastikowego pojemnika - lub szklanego, połóż go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.