Mój brat ma żółwia stepowego. - i dlaczego on nie chce stepować?:)[/quote]
A duży ten żółw? Jeśli nie to jeszcze nie jest za późno zapisz go do szkoły tańca^^[/quote]
Wielkie dzięki za poprawienie humoru.
Napisany 17 marca 2008 - 18:50
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, Dzisiaj, 12:36 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
Napisany 17 marca 2008 - 19:53
Napisany 17 marca 2008 - 20:57
Napisany 17 marca 2008 - 21:45
Napisany 18 marca 2008 - 16:16
Napisany 18 marca 2008 - 16:18
Napisany 18 marca 2008 - 17:51
Napisany 18 marca 2008 - 18:36
Napisany 18 marca 2008 - 18:56
Napisany 18 marca 2008 - 19:13
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów