Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
modliszka gwinejska L1- zdycha? :(



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 papanf

papanf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7271 dni
  • Polska / Podlaskie / Hajnówka
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 grudnia 2005 - 15:11

od niedawna mam modliszke gwinejska. jest malutka i brazowa, nie przechodzila jeszcze wylinki. 2dni temu zostala nakarmiona komarem. trzymam ja w pudelku po kliszy ,na dole ma wysciolke ze zwiloznej chusteczki. wczoraj dalem jej komara. odciela lub odgryzla mu wiekszosc odnozy ale zjesc go nie zjadla. teraz moja modliszka lezy na dnie pudelka i drgaja jej odnoza ,a ona tkwi w jednym miejscu. co jest ? :( POMOCY !





Podobne tematy: modliszka gwinejska L1- zdycha? :(     x


#2 leviatan

leviatan

    Miniony moderator: Modliszki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7680 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 grudnia 2005 - 15:19

Hmmm modliszki nie mają takich typowych drgawek. To co opisujesz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 papanf

papanf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7271 dni
  • Polska / Podlaskie / Hajnówka
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 grudnia 2005 - 17:39

aktualnie modliszke zawiesilem na wykalaczce w pojemniku. przed chwila "uderzala"...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 10 grudnia 2005 - 00:53

czy mozna L1 trzymać w pudełku na mocz? bo nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.