Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Życie w pionie zamiast w poziomie ???



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

#1 daczan

daczan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8065 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 listopada 2005 - 21:15

moj kedzior (cialko 6cm - bez odnozy ) po tym jak wrzucilem mu jakies dwa tygodnie temu drewnojada caly czas siedzi na sciankach terrarium. Czasami schodzi na dol ale nie do konca bo delikatnie dotyka podloza kilkoma odnozami, tak jakby cos chcial zbadac. Zastanawiam sie czy przypadkiem nie jest to spowodowane obecnoscia zakopanego drewnojada ktory gdzies tam sobie w podlozu buszuje i ryje a pajak przez to siedzi na sciance bo cos mu nie pasuje ???
Bycmoze ma taki kaprys ze woli spedzac czas w pozycji pionowej zamiast w poziomej ale ja mam wrazenie ze to przez tego drewnojada....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Życie w pionie zamiast w poziomie ???     x


#2 Jachyr1

Jachyr1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7584 dni
  • Polska / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 listopada 2005 - 22:52

Witam. Nie musisz sie tym martwic. Moj kedzior L10 samiec...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Norek

Norek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7614 dni
  • Polska / Podkarpackie / Lańcut
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 listopada 2005 - 22:55

Być może przygotowuje sie do wylinki i czuje "niepokój" ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 makaveli_ns

makaveli_ns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7316 dni
  • Polska / Małopolskie / Nowy Sącz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 listopada 2005 - 16:52

Ja mam 5 pajakow i kazdy z nich spedza prawie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Yeeep

Yeeep
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7236 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 listopada 2005 - 23:28

6cm ciałka, też mam taką samiczkę, tej samej wielkości i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Regss

Regss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7698 dni
  • Polska / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 grudnia 2005 - 12:42

U mnie jest tak, że jak podłoże jest mocno wilgotne...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 daczan

daczan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8065 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 grudnia 2005 - 16:13

co do wilekosci ofiary to nigdy nie bylo problemu z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 makaveli_ns

makaveli_ns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7316 dni
  • Polska / Małopolskie / Nowy Sącz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 grudnia 2005 - 15:01

Ja mam kedziora ok 4,5cm ciala samiec i nie tknie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 Lestat

Lestat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7332 dni
  • Polska / Lubelskie / Łęczna
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 grudnia 2005 - 16:00

też bym tak chciał, chociaż mój kedzior je świerszcze to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.