Mam do Was jedno zapytanie. Czy L1 i w ogóle mogę trzymać pająki w plastikowym terrarium ?
http://www.allegro.pl/item310838454_faun_box_maly_sum_plast_terrarium_i_transporter_.html
Z góry dzięki wszystkim za pomoc. BuŚŚkA :*:*:*
Napisany 18 lutego 2008 - 17:35
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
Napisany 18 lutego 2008 - 17:44
Napisany 18 lutego 2008 - 18:09
Napisany 18 lutego 2008 - 18:33
Napisany 18 lutego 2008 - 18:38
Napisany 18 lutego 2008 - 18:46
Napisany 18 lutego 2008 - 18:55
Napisany 18 lutego 2008 - 18:58
Napisany 18 lutego 2008 - 20:03
Napisany 18 lutego 2008 - 20:50
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów