Jak wiecie mam kraby i małe akwarium 25l. Na święta zamierzam se kupić akwarium 60l, ale nie ma żadnych pomysłów jak je urządzić. Bardzo bym prosiła żebyście napisali jakieś pomysły, albo przesłali fajne zdjęcia. za wszystkie porady i zdjęcia bardzo dziękuje
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 28 listopada 2005 - 13:35
Podobne tematy: Urządzenie terrarium x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 28 listopada 2005 - 15:12
#3
Napisany 28 listopada 2005 - 15:30
FAJNE!!
#4
Napisany 29 listopada 2005 - 15:00
odpisujcie!!! to dla mnie bardzo ważne
#5
Napisany 29 listopada 2005 - 17:10
Mysle ze moje fotki wystarcza w opisach gatunkow tez mozna...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 29 listopada 2005 - 20:10
Akura w tym zoologiku (Arkadia --> Kakadu), w którym ja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

