Witam, kupiłem ptasznika kedzierzawego (L2) . Niedługo będzie miał wylinke. Zastanawiam się czy mogę go pzreniesc do terrarium w kształcie sześcianu o bokach 7x7x7, czy nie będzie ono za duże? sprzedawca wspominał costam ze gdy jest za duze to pajak moze 'zdziczec' i zrobic sie agresywny gdy bedzie ono dla niego za duze.
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 06 lutego 2008 - 22:04
Podobne tematy: pytanko-wielkosc terrarium x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 06 lutego 2008 - 22:16
Pająki takiej wielkości trzyma się zwykle w kliszówkach, ale myślę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 06 lutego 2008 - 22:24
ewentualnie kup pojemnik na mocz w aptece, kosztuje ok.60-80 gr/szt...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 06 lutego 2008 - 22:30
ale ten szescianik jets fajny bo szklany i go by...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 06 lutego 2008 - 22:44
Wiem o co ci chodzi, ale w tym pojemniku na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 07 lutego 2008 - 19:19
oki, przeżyje heh....
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
