Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Kilka pytań od początkującego w hodowli węży



  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Snarf

Snarf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6577 dni
  • Poland / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2007 - 17:59

Witam!
Mam kilka pytań na temat hodowli węży. Czytam dość sporo i czytałem FAQ ale nie znalazłem tam jednoznacznej odpowiedzi. Widze że część kolegów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Kilka pytań od początkującego w hodowli węży     x


#2 Deliv

Deliv
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6118 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2007 - 18:05

Ja mogę ci z chęcią odpowiedzieć na twoje pytania co do węży mlecznych ;) mój numer gg 1911415.
P.S
Mi osobiście nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 dawcio

dawcio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6620 dni
  • Poland / Lubelskie / Lubartów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2007 - 18:14

Jeśli chodzi ci o młodego węża to lepiej trzymać na ręcznikach a jeśli przy większym osobniku przenoszenie do drugiego pudełka sprawiłoby ci kłopoty alo zwyczajnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 T-REX

T-REX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6407 dni
  • Poland / Małopolskie / Czchów
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 November 2007 - 18:38

1.Można przez całe życie trzymać węża w plastikowym opakowaniu pod warunkiem,że będą w nim panowały odpowiednie warunki i będzie dostatecznie duże.
2.Najlepiej jest karmić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7521 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2007 - 19:20

"przy większym osobniku przenoszenie do drugiego pudełka sprawiłoby ci kłopoty"
Jeśli chodzi o HODOWLĘ, a taki jest temat to i tak węże prędzej czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Snarf

Snarf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6577 dni
  • Poland / Lubelskie / Świdnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2007 - 17:08

A odpowiedź na postawione pytania zależy niestety i od gatunku i od osobnika - doprecyzuj. Są takie węże, które w terrarium z wystrojem i bajerami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7521 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2007 - 19:05

Bez problemu może spędzić całe życie w plastikowej szufladzie, maluch może wymagać wstawionego pojemnika z wilgotnym podłożem (przez pierwszy rok życia) i ściółki do grzebania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Avi87

Avi87
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6774 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 December 2007 - 00:02

Witam,
Ja rozwiazalem problem tak... co do karmienia, poprostu jako podloze kupilem chips kokosowy bardzo gruby tak po 3cm i mlodziak choc niewiem jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.