Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
co mu dawac ?? [kędziorek]



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 12 November 2005 - 09:54

mam maly problem? jak mozna go tak nazwac :/... a mianowicie zakupilem jakies 4 dni temu kedziorka po L2 :):):) jest zej....:) ogolnie wszystko dobrze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: co mu dawac ?? [kędziorek]     x


#2 TheMetal

TheMetal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7518 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2005 - 10:00

Sam spbie w zasadzie opowiedziałeś, jak "woli" muchy, to trzymaj pinki w cieplejszym miejscu aż się przeobrażą i karm je owymi wyklutymi muchami. Ps odrazu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 12 November 2005 - 10:09

Nie martw się :P tak jak powiedział Themetal :P Nie chce jeść to nie dawaj :P może wcześniej ktoś go nakarmił mocno :Pwszstko bedzie ok......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Grabixon

Grabixon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6986 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2005 - 10:20

A mi się zdaje, ze L2 jest troszeczkę za mały na całą pinkę. Spróbuj pociąć ją na 3 lub 2 części i taką jedną wrzuć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 TheMetal

TheMetal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7518 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2005 - 17:09

E tam mój smithi i boehmei "walczyły"juz z pinkami jak były L2-3 i było bez problemu.


#6 ŁySy007

ŁySy007
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6761 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2005 - 20:54

myślę że gdy niechce jeść to niedawaj mu moja parachybanka też jest L2 i nieje już 3 lub 4 tygodnie może to wylinka niewiem ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.