Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - podłoże

- - - - -  
pochwala kostki bukowej




  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6175 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 November 2007 - 14:10

Zmuszona beznadziejna sytuacja na brytyjskim rynku kory ogrodniczej kupilam z koniecznosci kostke bukowa. Po prawie dwoch miesiacach uzytkowania - moge tylko pochwalic. Nie pyli, nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: pochwala kostki bukowej     x


#2 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6821 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 November 2007 - 23:07

Zgadzam sie w prawie całej rozciągłości :) Prawie, bo moje dorosłe żółwie czasem niemal pochłaniają przyklejonego chipsa bukowego, jednak zawsze wycofują ów feralny kawałek ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6748 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2007 - 00:05

Jakiej wielkosci sa te kawalki? Troche mnie niepokoi termin "kostka" - kojarzy mi sie to z jakimis malymi kubikami o ostrych krawedziach. Zólw sie o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6821 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2007 - 00:36

Nie ma tam mowy o ostrych krawędziach, są to małe delikatne i lekkie kawałeczki bukowe około 1cm na 1 cm, grubości kilku mm, może mniejsze,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6748 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2007 - 01:50

Musze to wyprobowac. Z suszonej kory tez juz dawno zrezygnowalem, ale z przekompostowanego humusu na bazie kory jestem dosc zadowolony. Wysycha tylko na gorze a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6175 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2007 - 11:44

AniaA - nie wrocisz do kory na pewno, zwlaszcza, ze w Anglii kory nie ma. Za to nie udalo mi sie namierzyc w Polsce wiekszych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6821 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2007 - 14:15

Przywieziesz sobie z Londynu ;)


#8 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6175 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2007 - 14:22

Ta, na wlasnym garbie... i tak mnie przeszukuja na lotnisku regularnie, a taki prezent by ich chyba ucieszyl...
[foto=47672][size=10][b]synchronicznie[/b][/size][/foto]
tu jest kostka naokolo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6748 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2007 - 15:08

No wyglada ładnie. I jedzenie sie tym nie bedzie oblepiac... Ciekawe jak jest z dostepnoscia u nas?






#10 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6175 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2007 - 16:26

Male paczki sa, nie wiem, jak z wieksza iloscia. Jakby ktos trafil na dostawce to prosze o namiary.
Jedzenie sie faktycznie nie oblepia, i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.