Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Rana na worku pogardzielowym??POMOCY



  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 09 November 2005 - 21:11

Mam legwana od 1,5 tygodnia i nie pokoi mnie jego worek podgardzielowy!! Ma go jak by rozerwanego a na około tej skóra zrobiła się twarda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Rana na worku pogardzielowym??POMOCY     x


#2 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 09 November 2005 - 21:41

Jeżeli nie zamieścisz zdjęcia, to nikt nie będzie wiedział jak to dokładnie wygląda, a co za tym idzie, nie będzie mógł Ci pomóc.


#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 09 November 2005 - 21:47

ok jutro pożyczę cyfrówkę i zrobię pare zdjęć!! dzięki za radę






#4 meg11

meg11
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7581 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 November 2005 - 22:50

spokojnie, my tu wszyscy wiemy, że masz legwanika od niedawna, nie musisz w każdym poście o tym przypominać ;)

ranka na worku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 09 November 2005 - 23:27

dziękuję!! Ale czuje sie tak jakoś dziwnie bo wy tyle wiecie!! A ja mogła bym co najwyżej tylko czytać i się dziwić!! Jedyne zwierze na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7580 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 November 2005 - 12:53

Koń też fajne zwierzę ;-) Lubię konie! Moim zdaniem taką rankę, jeśli już powstała trzeba utrzymywać w czystości, nie dopuścić do infekcji i obserwować, czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 loktok

loktok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7529 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 November 2005 - 16:33

dr Jarek tez jest lek. wet :-))) Odnosnie dezynfekcji to tak jak pisal Rysiu. Poczekamy na zdjecie to moze uda sie cos wiecej powiedziec.


#8 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 12 November 2005 - 00:46

Dzisiaj zauważyłam że wraz z wylinką odszedł mu ten kawałek skóry teraz ma mały ubytek na worku ale wygląda to chyba dobrze!!
Myśle że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.