Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
SPRZEDAŻ NIELEGALNA W SKLEPACH ZOOLOGICZNYCH



  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1 Franek_Nappi

Franek_Nappi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6209 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2007 - 21:51

Siema!!

nieraz sie widzi w sklepach zoologicznych jakieś pajęczaki bez papierów lub żółwie

1. co można z tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: SPRZEDAŻ NIELEGALNA W SKLEPACH ZOOLOGICZNYCH     x


#2 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7566 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2007 - 22:02

[quote]nieraz sie widzi w sklepach zoologicznych jakieś pajęczaki bez papierów lub żółwie
[/quote]

Jakie pajęczaki, i jakie żółwie??!! Bez jakich papierów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Franek_Nappi

Franek_Nappi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6209 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2007 - 22:12

może na spokojnie ja przecież cie nie obraziłem nie wiem co zrobić bo nie wiem czy jeśli sprzedają vaganse to warto to zgłosic bo moze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6097 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2007 - 22:56

Przede wszystkim w języku polskim istnieją znaki interpunkcyjne, które mają niezwykłe znaczenie w zrozumieniu tekstu. Inaczej mamy bełkot z którego trudno cokolwiek pojąć. W związku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 scaner

scaner
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6088 dni
  • Poland / Śląskie / Pszczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 October 2007 - 06:40

[quote]może na spokojnie ja przecież cie nie obraziłem nie wiem co zrobić bo nie wiem czy jeśli sprzedają vaganse to warto to zgłosic bo moze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Franek_Nappi

Franek_Nappi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6209 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 October 2007 - 19:07

nie wiem co to to jest i i nie wiem czy mam to traktować jako cos dobrego czy złego i nie wiem co to wnosi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 micgekon

micgekon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7565 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2007 - 18:22

[quote]Siema!!

nieraz sie widzi w sklepach zoologicznych jakieś pajęczaki bez papierów [/quote]
Widze w Twoim profilu,że sam posiadasz pająki, czy masz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Franek_Nappi

Franek_Nappi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6209 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2007 - 22:15

nie mam papierów na nie ale wiem że są one z hodowli i nie robie na nich interesu..


#9 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7566 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2007 - 22:34

[quote]nie mam papierów na nie ale wiem że są one z hodowli i nie robie na nich interesu..[/quote]

Ile razy czytałeś przyklejone......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 scaner

scaner
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6088 dni
  • Poland / Śląskie / Pszczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2007 - 22:38

[quote]nie mam papierów na nie ale wiem że są one z hodowli i nie robie na nich interesu..[/quote]

zdaje się że to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.