Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
zdychająca Aphonopelma bicoloratum!



  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 erni1988

erni1988
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6184 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2007 - 13:49

Witam, przed chwilą zauważyłem, że moja Aphonopelma bicoloratum zdycha. 2 dni temu przeszła wylinkę teraz jest L5. Ma podniesione wszystkie nogi do góry i drgają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: zdychająca Aphonopelma bicoloratum!     x


#2 Minatrix

Minatrix
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7069 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Środa Wielkopolska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2007 - 14:36

Nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie. Powodów mogło być milion (no może przesadziłem trochę). Nie wiem jak wytłumaczyć brak wzrostu przy jednoczesnym przechodzeniu wylinek.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 erni1988

erni1988
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6184 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2007 - 20:35

Właśnie miałem go od L1 od początku tego roku nie dość ze przeszedł tylko 5 wylinek to urósł 2mm:/ nigdy nie miałem z czymś takim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 i_love_weed

i_love_weed
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6963 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 September 2007 - 08:32

moja kolezanka miala tak z samica smithi pajak nie rosl praktycznie po wylinkach miala chyba ponad 2 lata i kilka cm :/ pajak padl.. ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.