Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


łączenie

- - - - -  
Żółwie wodne, a ląd...




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 AdeY99

AdeY99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6187 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 September 2007 - 07:53

Witam. Ostatnio pozbyłem się jednego z moich 3 "większych" żółwi (czerwonolicego). Kiedy jeszcze zamieszkiwał moje akwaterra wszystkie gady codziennie wygrzewały się na lądzie. Po wydaniu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Żółwie wodne, a ląd...     x


#2 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2007 - 10:07

To raczej utrata jednego z bodźców, które towarzyszyły żółwiom przez dłuższy czas jest tutaj problemem, a nie utrata towarzystwa. Większa ilość osobników stymuluje inne żółwie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 AdeY99

AdeY99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6187 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2007 - 17:44

Tego T.scripta elegans pozbylem sie tylko dlatego, że za dużo miejsca zajmował w akwaterrarium. A co się jeszcze zmieniło? wpuściłem 3 sumy fosylisy. dodam że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2007 - 17:47

Ciekawe co zrobisz jak pozostałe 2 żółwie urosną


#5 AdeY99

AdeY99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6187 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2007 - 07:16

2 zolwie moga byc- akwarium jest o obj.250 l. a pozostałe żółwie są porównywalnie tych samych rozmiarów. Myślę, że nie przerosną oczekiwanych rozmiarów :D


#6 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2007 - 07:32

jednak i tak myślę, że powinieneś wydać ostrogrzbietego zamiast czerwonolicego. Lepiej mieć trochę ciaśniej, ale zwierzęta o takich samych wręcz wymaganiach niż 2 różniące się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Manta88

Manta88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6663 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 September 2007 - 10:54

[quote] Porozmawiaj z jakimkolwiek posiadaczem obu gatunków na raz w jednym akwarium, większość sama przyznaje, że takie połączenia to błąd...[/quote]

przyznaje! łączenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.