Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zbiornik zewnętrzny

- - - - -  
Staw dla zółwi z rodzaju Chrysemys spp.




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6351 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 15:57

Z powodu powiększającego się problemu ogromnej ilosci niechcianych żółwi (głównie czerwonolicych) i wypuszczania ich na wolność planuję zrobić u mnie na podwórku staw dla nich.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Staw dla zółwi z rodzaju Chrysemys spp.     x


#2 kozlos

kozlos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6451 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 16:05

świetny pomysł, ale równiez bardzo kosztowny. Jestes pewien ze bedziesz w stanie utrzymac ten staw?? Nie można go wybudowac gdzie sie chce ( najlepiej obok......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6351 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 18:50

Ja tworze staw ale oczywiście wszystko robi mój ojciec :-). Ja (jako architekt krajobrazu (prawie :-D)) go projektuje i zagospodarowuję. Mój ojciec chciał basen ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rydzu

Rydzu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6337 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 19:48

Fajnie, fajnie ale 1 uwaga. Nie Chrystemys, ale Chrysemys jeżeli już, a prawidłowa nazwa łacińska to Trachemys scripta elegans :)
pozdrawiam


#5 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7559 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 20:09

Idea szczytna ale:

1. Nie wystarczy wykopać dziurę w ziemii, poczekać, aż naleci do niej woda, i wpuścić żółwie. Staw musiał by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6351 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 July 2007 - 21:19

Ad1. Zanim wpuszcze żółwie zostaną tam wpuszczone ryby (i narybek): karpie, karasie itp. staw zarośnie cały w miesiąc a poza ty mam juz staw i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kozlos

kozlos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6451 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2007 - 08:58

musisz koniecznie dokupić do stawu Żabiściek pływający (Hydrocharis morsus-ranae) Jest to piękna roślina wykorzystywana przez żółwie do ukrywania się pod nią oraz wygrzewania sie na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6351 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2007 - 17:53

Rzęsa już w nim rośnie :-), sama sie zasiała. Myśle żeby trzymać w nim również neoteniczną odmianę Ambystomy meksykańskiej czyli Aksolotle meksykańskie jako ozdobe i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.