Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Kąkol




  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#1 Martyna_K

Martyna_K
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6394 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 May 2007 - 14:01

Witam.

Chciałam sie zapytać, czy żółwie lądowe mogą jeść kąkol?
Ostatnio jak byłam ze swoją gadziną na łące, zauważyłam, że mój żółwik wcina kąkol. Zabrałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by doru, 21 November 2014 - 17:43.






#2 ester_07

ester_07
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6222 dni
  • Poland / Łódzkie / Zduńska Wola
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 May 2007 - 13:23

Co do kakolu to ja nie wiem :P Ale chcialam wtracic o tym instynkcie :P Mianowicie moj zolw jadl szczaw i to z wielkim apetytem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6219 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 May 2007 - 21:45

Trzeba niestety je kontrolować. Moja Kornel ostatnio będąc na stole zaczęła wcinać z talerza makaron ...
ale rozumiem też Ciebie, bo nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 miqa

miqa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6454 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2007 - 21:36

[quote] ja musze sama wybierac mojemu to co dobre bo on sam to nawet dywan chcial raz zjesc - zielony. :D Pozdro :P[/quote]
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6219 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2007 - 21:54

Miga, nie denerwuj się :) Kornelce sie nic złego nie dzieje. na chwile po kąpieli została położona na stole, a właściwie na blacie przy słoneczku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Jojek

Jojek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7560 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2007 - 21:58

[quote]A jakie choróbsko może spotkać żółwia na blacie?[/quote]

Salmonelloza i nie żółwia tylko domowników.

A żółw może spaść, wystarczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6219 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2007 - 22:15

To wiem, dlatego wytarłam blat po Kornelii. a jeśli chodzi o uważanie, to obie jej pilnowałyśmy. nie miała możliwości spaść.

a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 NatalaC

NatalaC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6864 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2007 - 04:26

Moja mama chciała się kiedyś popisać przed znajomymi moimi żółwiami. Ponieważ było lato i wszyscy goście siedzieli na balkonie wyjęła jednego żółwia z akwarium i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7243 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2007 - 09:34

[quote]ale rozumiem też Ciebie, bo nie ma jakiś sensownych źródeł na temat roślin wraz z obrazkami, które mogą jeść żółwie. [/quote]

a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6219 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2007 - 11:05

Rozumiem Wasze obawy. ale postarajcie się zrozumieć też nas:

mamy psa jamnika, który uwielbia szczekać, jak to jamnik. chodzenie po podłodze żółwia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.