Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Żółw żółtobrzuchy - mało aktywny




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6253 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2007 - 19:53

Witam ponownie :)

mam od wczoraj w domu malutkiego żółwia żółtobrzuchego (ok.7 cm karapaks) sprzedanego mi jako żółtolicy ale to pomijam. Otóż mam dla niego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Żółw żółtobrzuchy - mało aktywny     x


#2 Onsen

Onsen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6901 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 April 2007 - 20:05

Moim zdaniem to jest tak...żółw jest w nowym miejscu, więc jest przestraszony. Na filtrze znajduje sie na płyciźnie a nie bezpośrednio poza wodą. Dlatego czuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 NatalaC

NatalaC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6874 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 April 2007 - 20:07

Spokojnie. Żółw po prostu jeszcze się nie zaaklimatyzował. To typowe, że w nowym miejscu wybiera sobie jedno, które uważa za najbezpieczniejsze i dalej się nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6253 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2007 - 20:11

mhm, dziękuję za radę, to forum jest naprawdę super :). Hmm teraz znalazł sobie zabawę - łapie bąbelki powietrza przy ścianie akwa.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 NatalaC

NatalaC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6874 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 April 2007 - 20:33

Tak, chociaż lepiej by miał stały dostęp do wodnych roślinek, takich jak Moczarka Kanadyjska, Kambomba, Rogatek, Rzęsa Wodna. Żółw w tym wieku i tak zazwyczaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6253 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2007 - 21:36

muszę mu trochę karmy dokupić, dzięki za listę, przeszukuję też forum :). Mam jeszcze pytanie w sprawie snu żółwia. Ja prowadzę tryb życia 16/8 ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6828 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 April 2007 - 22:02

12 na 12 (zimą krócej)
Ja martwiłabym się, gdyby ten żółwik siedział spokojnie na wysepce :) Jeśli jest zdrowy i czujny, poczekasz na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Lukasik

Lukasik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6227 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2007 - 06:29

Mozesz sprobowac zrobic jakas inna plycizne w akwa zeby zolwik siedzial na kamieniu a nie na filtrze, a pozatym napowietrzanie mozesz wylaczyc, "babelki" nie sa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Jojek

Jojek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7570 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2007 - 06:55

Po co miała by wyłączać napowietrzanie? Przyniesie to więcej szkód niż korzyści.
Może najpierw dużo poczytaj a potem udzielaj porad?






#10 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6253 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2007 - 07:03

też cieszę się że to żółtobrzuchy, bo z całej rodzinki (czerwone i żółte) też mi się te najbardziej podobają :). Próbowałem napowietrzanie wyłączyć ale woda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.