Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Felsumy rozmnażanie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Creative_Man

Creative_Man
  • Terrarysta
  • Z nami od: 924 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2023 - 16:30

Cześć przychodzę z dość nietypowym pytaniem mianowicie. Posiadam rocznego samca Felsumy madagascariensis i myślałem nad tym aby przyprowadzić mu 2 koleżanki. Czy nie był by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Felsumy rozmnażanie     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4820 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2023 - 18:02

To nie sa odmiany tylko podgatunki. Ph. grandis jeszcze do niedawna byla opisywana jako Ph. madagascariensis grandis. Podgatunki latwo sie krzezuja, wiec to nie bedzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2023 - 18:37

I nawet to co napisał mój przedmówca nie da pewności, że nic się nie stanie. Może być tak, że mimo kilku wysp ciepła i kilku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Creative_Man

Creative_Man
  • Terrarysta
  • Z nami od: 924 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2023 - 19:28

@[member='MikeB'] terrarium aktualnie o wymiarach 60/50/70 mnóstwo kryjówek ale mam obawy o przypadek taki gdy samica nie będzie odpowiadać samcowi i 1 osobnik po prostu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2023 - 19:56

60/50/70 to moim zdaniem za mało na 3 osobniki. Trudno będzie Ci wydzielić dla nich 2-3 "osobne drzewa". Ja mam około 60/50/120 i tylko jedną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Creative_Man

Creative_Man
  • Terrarysta
  • Z nami od: 924 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2023 - 17:26

@[member='Couek'] @[member='MikeB'] Czyli podsumowując posiadam 1.5 rocznego samca pod gatunek Felsuma madagascariensis i załatwię mu 1 samicę podgatunku Felsuma Grandis. Terrarium ma 2 strefy tą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Creative_Man, 21 March 2023 - 17:27.






#7 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2023 - 17:37

No i git :) jak coś będzie nie tak, to wsadzisz do Terra zastępczego. Swoją drogą ciekawy jestem co Ci wyjdzie z krzyżówki. Nic nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Creative_Man

Creative_Man
  • Terrarysta
  • Z nami od: 924 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2023 - 17:39

@[member='Couek'] Dzięki wielkie za wsparcie, też mam nadzieje na sukces w razie czego odezwę się. Dzięki jeszcze raz




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.