Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Styrobox



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2022 - 18:35

Czy na giełdach w zimie można kupić styroboxy? Jutro giełda a ja nie mam żadnego boxa do transportu :( Dysponuje samochodem, ale do niego też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Styrobox     x


#2 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2534 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2022 - 21:00

heat pack, termofor, butelki z ciepłą wodą itp. Załadowac do pojemnika transportowego ewentualnie kartonu a w samochodzie włączyć ogrzewanie na full. Do domu dojedziesz bez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2022 - 10:54

Dzięki za odpowiedź. Posłuchałem właściciela dużego sklepu z Wrocławia i przeniosłem gada w pudełku pod kurtką. O dziwo udało się. U Pana co mi doradzał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Couek, 19 December 2022 - 14:43.






#4 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2534 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2022 - 21:41

@[member='Couek'] Moim skromnym zdaniem to już nie są te giełdy co były chociażby 10 lat temu, okazji już nie znajdziesz :) Większość giełd w Polsce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 December 2022 - 10:13

Większość giełd w Polsce to ciągle jedni i Ci sami sprzedawcy gdzie byś nie pojechał, oczywiście dużą rolę gra......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2534 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 December 2022 - 20:26

@[member='Couek'] Jest duzo racji w tym o czym tu piszesz, absolutnie nie mówię żeby nie kupować od hobbystów, ba sam jestem hobbystą który co jakiś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2022 - 11:45

@[member='Couek'] Jest duzo racji w tym o czym tu piszesz, absolutnie nie mówię żeby nie kupować od hobbystów, ba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Couek, 21 December 2022 - 12:21.


#8 stachu92

stachu92
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5101 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2022 - 22:25

Dlaczego uważasz ze na giełdzie powinno być taniej niż przez internet? Wystawienie na giełdzie kosztuje i czas i pieniądze. Giełda dla sprzedawcy to nie tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Couek

Couek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4013 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 December 2022 - 15:35

Sprzedając w sklepie stacjonarnym czy internetowym też ponosisz koszty. Śmiem twierdzić, że podobne a może nawet większe niż koszty wystawienia się na giełdzie. Za to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.