Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Czy to początek wylinki ?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 November 2021 - 08:34

Przepraszam za beznadziejne pytanie, ale nie orientuje się na razie w ogóle w temacie wylinek u węży. Wydaje mi się, że jest matowy, a miejscami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Czy to początek wylinki ?     x


#2 Ezekiel

Ezekiel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 971 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2021 - 13:16

Od kiedy go masz? Wykluczyłaś że to pozostałości po ostatniej wylince? Ciężko doradzić coś sensownego bez zdjęcia. Spróbuj załączyć zdjęcie to zobaczymy  :wink:



#3 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 November 2021 - 15:10

Mam go półtorej tygodnia (24.10), właściciel nie mówił nic o wylince, teraz nie mogę się do niego dodzwonić i stad pytanie tutaj. Udało mi się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 Ezekiel

Ezekiel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 971 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2021 - 16:49

Rzeczywiście wygląda jakby na dniach miał wylinieć, ale oczy nie są mętne. Czy jak go brałaś od poprzedniego właściciela już miał taką skórę? Jakie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 November 2021 - 17:16

Właśnie sęk w tym, że wyglądał dobrze, (załączę zdjecie), ma terrarium 40x20, aczkolwiek zamówiłam 50x30, ma dwie kryjówki, w najcieplejszym miejscu jest 31-32 stopnie, w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#6 Ezekiel

Ezekiel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 971 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2021 - 17:29

Nie je bo jest to prawdopodobnie spowodowane zmianą otocznia, co jest dużym stresem dla zwierzaka. To jest częsty przypadek akurat. Poczekaj parę dni jeszcze. Może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Ezekiel, 04 November 2021 - 10:02.






#7 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 November 2021 - 17:48

Dobrze tak zrobię, dziękuje za cenne wskazówki i odezwę się w razie W :)


#8 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2021 - 07:20

Udało mi się go nakarmić.
Jeśli chodzi o wilgotność to faktycznie jest mały problem, zmieniłam miejsce higrometru i po chłodniejszej stronie terrarium jest aż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Ezekiel

Ezekiel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 971 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2021 - 08:25

Sucha skóra jest problemem niskiego poziomu wilgoci. Aczkolwiek warto zmniejszyć do 50-60% 







#10 Saga98

Saga98
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 908 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 November 2021 - 12:41

Od momentu napisania tego posta, wąż zjadł 2 razy, ale wylinki wciąż brak, wilgotność zmniejszona. Ta skórka jest nadal i zauważyłam, że na oczach pojawił......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.