Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Wielka larwa w polsce



Best Answer Aneta_07, 20 August 2021 - 09:25

Niewątpliwie gąsienica zawisaka i niewątpliwie potrzebne foto, zwłaszcza że w grę wchodzi więcej opcji niż ww. 3 gatunki (BTW jeśli to było faktyczne, a nie......................for more text you need to be logged in. Plea... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Karpik000

Karpik000
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1167 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2021 - 11:30

Witam, dzisiaj gdy szedłem chodnikiem przy kanale zobaczyłem wielką zieloną larwę z kolcem na tyle (larwa ok.11cm długości i 2cm szerokości) zastanawiam się co to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Wielka larwa w polsce     x


#2 SillyWombat

SillyWombat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 984 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2021 - 14:47

  • Mimas tiliae
  • Hyloicus pinastri L.
  • Macroglossum stellatarum

Może też być inny zawisakowaty, ale założyłem, że przez "wielka larwa" miałeś na myśli gąsienica. 

W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Aneta_07

Aneta_07

    Pomocna w dziale Owady

  • Pomocny
  • Z nami od: 5181 dni
  • Poland / Łódzkie / Kutno
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 August 2021 - 09:25   Best Answer

Niewątpliwie gąsienica zawisaka i niewątpliwie potrzebne foto, zwłaszcza że w grę wchodzi więcej opcji niż ww. 3 gatunki (BTW jeśli to było faktyczne, a nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.