Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Trzymanie węża w pustym pojemniku




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Rohji

Rohji
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2020 - 18:26

Zauważyłem ze doświadczeni hodowcy którzy maja bardzo dużo węży trzymają je w pustych pojemnikach tylko z litocelem gdzie na każdym forum jest napisane że węże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Rohji, 09 December 2020 - 18:28.





Similar Topics: Trzymanie węża w pustym pojemniku     x


#2 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2587 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2020 - 18:43

Zazwyczaj hodowcy trzymają swoje węże (Regiusy, zbożówki itp.) w Rackach, plusem takiej hodowli jest duża ilość węży na małej powierzchni, ale pojemniki są bardzo mocno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Zatys, 09 December 2020 - 18:49.


#3 Rohji

Rohji
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2020 - 19:27

Muszę to jeszcze przemyśleć.  Raczej nie planuje kolejnych węży tylko te dwa będę miał a też jak ją wyciągam z pojemnika to tez nie stresuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Pruski

Pruski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1634 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2020 - 10:02

@[member='Zatys'] dobrze napisał, ja mam 2 boa, młode osobniki, po urodzeniu trzymane w pudle bez kryjówek, jako młode/podrośnięte - wrzucone do terrarium 120x60x50h bez kryjówek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.